سرگرمی های باشکوه جام جهانی 2022

سرگرمی های باشکوه جام جهانی 2022: برترین رویدادهای جام جهانی در قطر

قطر در چندین مکانِ خارج از فستیوال هواداران فیفا که در پارک البیدا و یک روز قبل از بازی افتتاحیه برگزار می شود، با سرگرمی های بسیار مفرحی میزبان مسافرین خواهد بود.

در خودِ فستیوال هواداران فیفا در پارک البیدا، که به اندازۀ 40 هزار نفر ظرفیت دارد، تمام 64 مسابقۀ جام جهانی از ساعت 10 صبح تا 2 بامداد روی صفحه نمایشگرهای غول پیکر به نمایش گذاشته می شود.

فستیوال مشهور موسیقی آرکادیا نیز در رأس بوفونتاس با ظرفیت 15 هزار نفر میزبان هواداران فوتبال خواهد بود.

کارناوال باشکوهی هر روز از ساعت 10 شب تا 5 صبح اجرا خواهد شد و تا 16 دسامبر ادامه خواهد داشت.

جشنوارۀ موسیقی الکترونیک (MDL Beast) نیز در استادیوم الوکره با بیش از 56 اجرا از دی جی های مشهور جهان به مدت بیش از 160 ساعت، برای علاقه مندان موسیقی برگزار می شود.

علاوه بر این، استادیوم ساحلی رأس ابو عبود 974 نیز با 5000 نفر ظرفیت در طول جام جهانی و زمانی که مسابقه ای در آن صورت نمی گیرد میزبان کنسرت های باشکوهی خواهد بود.

در خودِ ساحل نیز موسیقی زنده برگزار می شود، که البته هواداران برای ورود به آن باید بلیت تهیه کنند.

خانواده‌ها می توانند در منطقۀ هواداری هایا، واقع در تفرجگاه مارینای شهر لوسیل به تفریح بپردازند. درب این منطقه از ساعت 12 بعد از ظهر تا 1 بامداد به روی مسافرین باز خواهد بود.

علاوه بر اینها، ساحل جزیرۀ قطیفان که دارای هتل های شناور، کلاب های ساحلی، پارک آبی و بیش از 50 فروشگاه غذاست در اختیار مسافرین خواهد بود و هواداران می توانند در کنار هم در این ساحل زیبا بازی ها را از صفحه نمایشگرهای بزرگ تماشا کنند.

نا گفته نماند که در شهر لوسیل یک اقامتگاه 30 هزار نفری وجود دارد که همین امر، لوسیل را به یک مرکز تفریحی مستقل تبدیل می کند.

 

hayyacardd